Tėvų atsiliepimai

Su Meridiano licėjumi draugaujame jau 14 metų, kadangi šioje mokykloje mokėsi / mokosi visi trys mūsų sūnūs. Esame labai patenkinti tiek mokymo kokybe, tiek mokyklos atmosfera. Tikriausiai stipriausia Meridiano licėjaus pusė ir yra ta, kad joje yra stabilus balansas tarp edukavimo ir tvirtų mokyklos bendruomenės ryšių. Mokykla stengiasi pastebėti kiekvieno vaiko savitus polinkius bei skiria didelį dėmesį tam, kad kiekvienas jaunas žmogus jaustųsi joje savas.

Audronė, Elijaus (4 kl.) mama

*************************************************************************************

Mokykla, kuri puoselėja ir kuria vertybes.

Mokykla, kuri ugdo.

Mokykla, kurioje ugdoma tolerancija.

Mokykla, kuri turi išliekamąją vertę.

Mokykla, kurioje šilta, net sugrįžus po "n" metų.

Mokykla, kurioje dirba komanda, kuri uždeda vaikams sparnus.

Mokykla, kuri klysta, bet ir mokosi iš klaidų.

Mokykla, kuri mąsto plačiau.

Mokykla, kuri turi nerealią ir ilgaamžišką komandą.

Mokykla, kurioje mokytojai visada jauni ir gražūs.

Mokykla, kurioje gerbiama ir tėvų nuomonė.

Mokykla, kuri aklai nesivaiko naujovių, o sumaniai papildo jomis ugdymą.

 

Daiva, 2 kl. mokinio Beno mama

*************************************************************************************

Šioje mokykloje mus lydi labai geri įspūdžiai ir patirtys, vaikams patinka mokyklos aplinka, mokytojų pagarbus elgesys, įdomiai vedamos pamokos, galimybė dirbti su 3D spausdintuvu, akiratį bei žinias (ir ne tik anglų kalbos) labai praplečia Kembridžo programa. Mokyklos stiprybės - mokymo kokybė, stiprūs savo srityse mokytojai, mažas mokinių skaičius klasėse, neblėstantis mokyklos bendruomenės aktyvumas, pozityvi aplinka. Taip pat mūsų šeimos vaikams labai patinka, kad jie turi galimybę dalyvauti įvairiose socialinėse veiklose, gerumo akcijose, mugėse, olimpiadose, taip pat patinka ekologijos būrelis, šachmatai. 

Beje, Bernardas paminėjo (ir Fausta jam visiškai pritarė), jog per kūno kultūros pamokas jie gauna stipresnį krūvį (lyginant su jo patirtimi kitose mokyklose) ir gali ,,išsikrauti".

 Jam labai patinka :) Faustai dar labai patinka šokių pamoka ( lindy hop). 

Aušra, Bernardo 7 kl. ir Faustos 5 kl. mama

*************************************************************************************

Mano sūnus atėjo į šeštą Meridiano licėjaus klasę. Buvo nedrąsus, užsidaręs, nenorėdavo eiti į mokyklą. Šiandien, praėjus keleriems metams, rodos, jo negali pažinti – iš uždaro vaiko tapo bendraujantis, net šmaikštaujantis jaunuolis, jaučia stiprią motyvaciją mokytis, noriai eina į mokyklą („Kad tik nebūtų nuotolinių pamokų!“). Labai tuo džiaugiuosi ir esu be galo dėkinga visiems mokyklos mokytojams ir administracijai, kad sukuria šiltą, jaukią mokyklos aplinką, kad ugdo vaikų pasitikėjimą savimi, kad sugeba motyvuoti vaikus mokytis!

Daiva, Žygimanto mama

*************************************************************************************

Bet kokios permainos ar naujovės kelia ne tik smalsumo, bet ir baimių, nerimo bangeles. Su tokiais jausmais į Meridiano licėjaus bendruomenės 9 klasę atėjo ir mūsų sūnus. Tačiau neįtikėtinai greitai visi nuogąstavimai išsisklaidė. Autoritetingi, supratingi mokytojai, klasėje puoselėjamos bendruomeniškumo, palaikymo, atviro bendravimo vertybės padėjo mūsų sūnui lengvai ir darniai įsilieti į Meridiano licėjaus gyvenimo tėkmę. Džiaugiamės tvirtu ir patraukliu dalykiniu šios mokyklos pamatu: mokiniai turi galimybę „pasimatuoti“ užsienio šalių programas, dalyvauti įvairiausiose tarptautinėse veiklose, bet kartu nepamirštama ir lietuviška tapatybė: stengiamasi įdomiai pateikti nacionalinės švietimo sistemos programinius dalykus, ugdomas pilietiškumas, puoselėjamos lietuviškos tradicijos. Bet labiausiai džiugina dėmesys ir pagarba kiekvienam bendruomenės nariui. Pagarba, nepaliekanti vietos baimei ar nerimui, auginanti mokinio pasitikėjimą savimi bei kitais, drąsą, saviraišką ir kūrybingumą. Nepaliaukite augti ir auginti!


Daiva, Igno mama

*************************************************************************************

Esame šios mokyklos senbuviai, dukra čia mokosi nuo pirmos klasės. Per dešimt metų mokykla keitėsi, tapo gimnazija, augino ir stiprino bendruomenę.

Meridiano licėjaus stiprybė – patyrę, rūpestingi, sąžiningi ir atsakingi pedagogai. Mokiniai čia jaučiasi laisvi reikšti mintis, imtis įvairiausių veiklų. Tačiau su laisve šioje mokykloje skiepijama pagarba, atsakomybė ir disciplina.

Jaučiame pasitikėjimą ir ramybę, žinodami, kad mūsų vaikai yra gerose rankose, o jų gebėjimai ir asmeninės savybės ugdomi su atidumu ir meile.

 

Jovita, Kamilės mama

*************************************************************************************

Kas mūsų šeimai yra Meridiano licėjus?

Derėtų pradėti nuo pradžių. Meridiano licėjus mūsų gyvenime atsirado tuomet, kai netikėtai akis į akį susidūrėme su Valstybinės švietimo sistemos žaizdomis ir mūsų būsima pirmokė negavo valstybinės mokyklos. Skamba neįtikėtinai, bet… Ne paslaptis, jog per pastarąjį penkmetį Vilniuje privačios pradinės mokyklos pradėjo steigtis kaip grybai po lietaus, bet mūsų šeima ieškojo mokyklos su ilgamete istorija, patirtimi, puikia reputacija, 12 klasių programa ir gerais mokslo kokybės įvertinimais - labai greitai supratome, kad Meridiano licėjus yra mūsų pasirinkimas NR. 1., nors teritoriniu požiūriu dukra gyvena labai toli. Trys metai draugystės pateisino visus mūsų lūkesčius ir dar daugiau!
* Stabilumas, ilgametė patirtis, labai stiprūs savo srities specialistai! 
* Mažos klasės, kuriose užtikrinama geriausia mokslo kokybė kiekvienam vaikui.
* Tai, jog daugelis Mokytojų dirba daugiau nei dešimtmetį, rodo, jog jiems sukuriamos puikios sąlygos dirbti ir tobulėti.
* Stipri bendruomeninė dvasia - kamerinė aplinka vaikams suteikia galimybę būti matomiems, tėveliai aktyviai įsitraukia į mokyklos gyvenimą, sukuriama šeimos atmosfera.
* Tolerancija - vaikai nuo mažens auga daugialypėje aplinkoje, tad tolerancija jiems tampa savaime suprantama.
* Saugumas - Meridiano licėjaus bendruomenė užtikrina tinkamą ir sveiką aplinką vaikams. Patyčioms ar kitoms nemalonaus bendravimo apraiškoms užkertamas kelias jau pradinėje stadijoje.
* Atgalinis ryšys - Meridiano licėjus praktikuoja gerai išvystytą atgalinio ryšio sistemą, tai reiškia, jog Mokytojai nuolat ir detaliai informuoja tėvus apie vaikų pasiekimus ar sunkumus, čia ir dabar siūlomi sprendimo variantai ir pagalba.
* Saugumas Nr.2 - Mokykla užtikrina maksimalų saugumą Mokyklos teritorijoje, vaikams nereikia telefonų tam, kad mes žinotume, kur jie ir ką veikia, tuo pasirūpina personalas.
* Mokykla turi išskirtines ir patvirtintas programas, padedančias vaikams iš užsienio adaptuotis prie Lietuvos švietimo sistemos.
* Platus užklasinės veiklos pasirinkimas leidžia sutaupyti tėvų laiką vežiojant savo atžalas po būrelius.
* Labai džiaugiamės, kad Meridiano licėjus priima ir pačius mažiausius, todėl su džiaugsmu į mokyklos darželį išleidome ir savo mažiausią atžalą.
O žinote, kas mums, tėvams, svarbiausia? Ogi laimingi mūsų vaikai, kurie noriai eina į mokyklą ir laukia atostogų pabaigos! :)
Ačiū Meridiano licėjaus administracijai, Mokytojams ir bendruomenei, mums su Jumis gera ir ramu!
 
Edita, Sibilės mama

*************************************************************************************

Mano sūnus Meridiano licėjuje skaičiuoja jau šeštus metus. Buvo įvairių situacijų, pasiekimų ir nesėkmių. Visada turime kas išklausys, patars, nuramins, nuoširdžiai pasidžiaugs kartu.  

Didžiausia mokyklos vertybė, manau, yra ta, kad mokinys Meridiano licėjuje jaučiasi gerbiamas ir saugus.

Įvairūs renginiai, kurie mokykloje ir už jos ribų vyksta kone kasdien, integruotos pamokos rimtą akademinį mokymąsi padaro džiugesniu, bet tuo pat metu skatina ir susimąstyti, kritiškai vertinti informaciją, įvykius.

 

Lilija, Danieliaus mama


*************************************************************************************
 
Mokyklos buveinės vieta pakankamai patogi tiek vaikų, tiek tėvelių atžvilgiu (netoli viešasis transportas, ties mokykla įrengta reguliuojama pėsčiųjų perėja). Mokykloje platus užklasinės veiklos būrelių pasirinkimas, užtikrinamas vaikų saugumas, vaikų elgesio kontrolė, po pamokų, taip pat tinkama pašalinių asmenų kontrolė įeinant į mokyklos teritoriją. Pozityvus ir tinkamas mokyklos administracijos požiūris į konfliktinių situacijų sprendimą. Tinkama vaikų priežiūra po pamokų ir saugumas. Pagirtina mokytojų iniciatyva dėl konsultacijų dėl mokomų dalykų. Pagerėjo vaikų maitinimas valgykloje.
Linkime ir toliau sėkmingai  tobulėti visose  srityse!

Adrijaus mama Jolita

*************************************************************************************
Pasirinkome (ir toliau ketiname rinktis) Meridiano licėjų, nes:
- įžengęs pro mokyklos vartelius sutinki vaikus, kurie sveikinasi ir šypsosi;
- vaikštant po mokyklą pasidaro akivaizdu, kad mokiniams rūpi mokykla ir mokyklai rūpi mokiniai: eksponuojami vaikų darbeliai, aiškūs ir aktualūs informaciniai pranešimai, jaukios ir nuolat atnaujinamos patalpos;
- įspūdinga laboratorija (apie tokią svajojau!) ir kompiuterių klasė;
- mokykla užtikrina visos dienos turiningą veiklą - vaikai po pamokų paruošia užduotus namų darbus, lanko įdomius būrelius, lankosi bibliotekoje, saugiai bendrauja. Tai labai svarbu pilną darbo dieną dirbantiems tėvams.
- dėl jausmo, kad esi laukiamas. Tiek šventišką rugsėjo pirmąją, tiek atėjęs su problema;
- vaikai dalyvauja  konkursuose, olimpiadose - išbando save ir patiki savo jėgomis arba mokosi iš nesėkmių. Mano dukrai tai svarbu ir įdomu.

Izabelės mama Jurgita

*************************************************************************************

Renkantis mokyklą mūsų šeimai svarbiausi buvo du kriterijai - pakankamai aukšti mokyklos akademiniai standartai, vaiko žingeidumą ir sveikas ambicijas skatinanti aplinka bei kuo šiltesnė, jaukesnė, vienas kitą palaikanti mokyklos bendruomenė. Matome, kad Meridiano licėjus eina šiuo keliu ir tikimės, kad nesustos ieškoti naujų sprendimų, vis labiau įtraukdama ir tėvelius į įvairių klausimų sprendimą. 
 
Gustės mama Jurga

*************************************************************************************

Gertrūda noriai eina į mokyklą, net atostogų metu užsimena, kad norėtų į mokyklą (ir ne tik dėl draugų, bet ir dėl įdomių veiklų), todėl net spėlioti nereikia, kad mokykloje jai patinka :). Jai puikiai sekasi tiek mokintis, tiek bendrauti su mokyklos bendruomene. Mes labai džiaugiamės jos pasiekimais, vertiname mokytojų indėlį! 
Ieškojome privačios mokyklos (dėl mokymo kokybės, aplinkos, mažesnio kolektyvo, geresnio mokytojo ir mokinio santykio). Jų nėra daug, bent jau keliančių pasitikėjimą. Pasirinkome šią, nes ji nėra naujai veikianti, t.y. turi patirties, taip pat tiko vieta ir bendra infrastruktūra. 
Palinkėtume ir toliau puoselėti stiprią mokyklos bendruomenę, išlaikant gerą mokytojų, mokinių ir tėvų santykį, nesustoti investuoti į savo kaip teikiančios žinias, ugdančios kompetencijas įstaigos savybes, augti ir klestėti! :)
 
Gertrūdos mama Kristina
 
*************************************************************************************
 
 Meridiano licėjų sūnus pradėjo lankyti ne nuo pirmos klasės, taip jau susiklostė aplinkybės, kad po trejų metų mokymosi vienoje pradinėje mokykloje, pradėjome dairytis kur galima būtų pereiti. Vadovavomės Meridiano licėjuje besimokančių vaikų tėvų atsiliepimais ir rekomendacijomis. Kadangi atsiliepimai buvo puikūs, pasirinkome būtent Meridiano licėjų - sūnus pradėjo lankyti ketvirtą klasę.
 
Galiu pasakyti, jog tikrai nenusivylėme - šioje mokykloje mokoma ne tik matematikos ar kalbos, tačiau labai didelis dėmesys skiriamas moksleivių tolerancijos, atjautos, savarankiškumo, mandagumo, gėrio supratimo savybėms ugdyti. Joje visų tautybių ar religijų atstovai jaučiasi lygiaverčiai ir mūsų supratimu, taip yra formuojamos visos savybės, reikalingos būti tikru bei nuoširdžiu Pasaulio piliečiu. Labai didelis dėmesys yra skiriamas ir patriotiškumo ugdymui - moksleiviai dalyvauja visuose svarbiausiuose Lietuvos renginiuose.
 
Meridiano licėjus labai daug dėmesio skiria mokinių labdaringai bei savanoriškai veiklai - vykstama į senelių namus su koncertais bei dovanomis, kasmet aplankomi vaikai Vilniaus kūdikių namuose, akcijų metu renkami reikalingi daiktai gyvūnų prieglaudoms, padedama sutvarkyti gautą labdarą ir kt.
 
Be jokios abejonės, svarbiausias dalykas mokykloje yra mokslas. Šioje mokykloje dirba tikrai puikūs mokytojai, kurie atiduoda labai didelę dalį savo širdies savo ugdytiniams. Teikia nemokamas konsultacijas visiems, kuriems ne viskas yra aišku bei papildomai dirba su tais, kurie nori daugiau sužinoti. Moksleiviai dalyvauja įvairose mokslo olimpiadose- tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje, kur pasiekia labai puikių rezultatų.
 
Labai puiku, jog Meridiano licėjus yra tokia mokykla, kurioje yra galimybė mokytis pagal Kembridžo mokyko programą. Ji padeda ne tik tobulinti anglų kalbą, bet ir suteikia galimybes vėliau mokytis Didžiosios Britanijos, Kanados, Australijos mokymosi įstaigose.
 
Mes labai džiaugiamės, kad sūnus jau šeštus metus lanko šią mokyklą ir tikrai matome, jog jam yra tikrai gera joje.

Pagarbiai,
Jolita, Kęstučio mama