Mokyklos steigėjo žodis

Brangi Meridiano licėjaus mokyklos bendruomene,

mokyklos darbuotojai ir aš labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pasveikinti Jus visus su Naujaisiais mokslo metais!

Laikas taip greitai bėga ir atrodo, kad dar vakar šventėme savo mokyklos penkmetį, tačiau šiandien man yra didžiulė garbė ir džiaugsmas kreiptis į jus visus mokyklos 17 metų gimtadienio proga!

2006 metais Vilniuje įsikūrė mažytė mokykla su didele širdimi. Pamenu, kaip tuomet šiame mokyklos kieme susirinko vos 6 mokiniai, o šiandien tame pačiame mokyklos kieme prieš savo akis aš matau jūsų tiek daug gražių, besišypsančių ir pasipuošusių!

Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog pirminiai mokyklos tikslai ir vizija per septyniolika mokyklos gyvavimo metų niekur nedingo, o bėgant metams tik plėtėsi ir pildėsi. Iki šios dienos siekiame, jog palaikančioje ir saugioje aplinkoje mokiniai turėtų visakeriopas sąlygas ugdytis mūsų šalies ir tarptautiniu mastu, plėstų savo akiratį bei ugdytų asmeninį ryžtą ir užsispyrimą, siektų sėkmės bei geriausių akademinių rezultatų, leidžiančių visapusiškai tobulėti.

Esame mokykla, kuri pripažįsta ir supranta tarptautinio ugdymo svarbą, atsižvelgiant į įvairiapusiškas gyvenimo aplinkybes ir galimybes. Todėl labai džiaugiamės, jog mūsų mokiniai, siekiantys skirtingų kultūrų ir sričių kompetencijų, gali savo žinias plėsti tarptautiniu mastu mūsų mokyklos erdvėse arba už jos ribų: Kembridžo egzaminai, tarptautinė Dofe, IFLC, SAT test, Character school programa, karjeros vertinimo klausimynas bei tarptautiniai konkursai, tokie kaip Owlypia, Pangea ir Vilipo.

Įvairiapusišką ugdymą puikiai atsispindi konkursų ir olimpiadų laimėjimai bei egzaminų rezultatai, kurie gerokai viršija šalies vidurkį. Džiaugiuosi ir mūsų jau šeštosios laidos abiturientais bei linkiu jiems pačių sėkmingiausių pasirinkimų jų tolimesniame akademiniame kelyje.

Nuoširdžiai dėkoju VIMS mokyklos mokytojams už jų pastangas, atsidavimą, laiką, kantrybę ir perduodamas žinias mokiniams, kurie sėkmingai tobulėja ir kiekvienas atskleidžia ir realizuoja stipriausias savo asmenines savybes. Taip pat nuoširdų ačiū tariu ir mokinių tėveliams už glaudų bendradarbiavimą, meilę ir paramą savo vaikams.

virtai žinome, kas yra skirtingų scenarijų kūrimas, kompromisų ieškojimas ir bendradarbiavimas įvairiausiomis aplinkybėmis. O būtent tai ir yra stiprios bendruomenės ženklas. Praėjęs laikas leido dar kartą įsitikinti mūsų visų stipriu ir tvirtu ryšiu.

 

Esame čia, kad vieni kitiems padėtume, o dabar visos Meridiano licėjaus bendruomenės vardu linkiu puikių ir ramių mokslo metų!

Mokyklos steigėjas Saim S.