Slapukai

Slapukai (angl. cookies) – tai nedideli informacijos failai, kuriuos jūsų naudojamo įrenginio (kompiuterio, telefono ar planšetės) naršyklė priima iš svetainės, kurioje lankotės, ir išsaugo jūsų įrenginyje. Slapukai leidžia svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus, atpažinti Jus kaip ankstesnį interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai leidžia stebėti lankymosi svetainėje dažnumą ir rinkti bendrą statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių.

Slapukų rūšys
Slapukai yra pirmosios arba trečiosios šalies slapukai.

Pirmosios šalies slapukai
Tie slapukai, kurie reikalingi VIMS mokyklos svetainei tinkamai funkcionuoti.

Trečiųjų šalių slapukai
Tie slapukai, kuriuos naudoja kitos organizacijos per mūsų svetainę. Mūsų atveju, svetainėje naudojami „Google Analytics" ir „Youtube“ slapukai. „Google Analytics" anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi mūsų svetaine, bei kokios svetainės dalys buvo naršomos lankytojų. „Youtube“ anonimiškai renka informaciją apie lankytojų geografinę padėtį, peržiūrėtų filmukų istoriją bei statistiką, prisijungimo pralaidumą.
Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje politikoje nurodytais tikslais.

Daugiau informacijos

Slapukų įjungimas arba išjungimas.

Naršymas privačiuoju režimu.