Mokyklos aplinka

Tai erdvė, kur pertraukas ir laisvą laiką leidžia pradinukai. Viskas išdėliota ir sustatyta taip, kad mokiniai nenuobodžiautų ir surastų sau mielų veiklų. Informacinis ekranas nuolat rodo įdomią ir aktualią informacija. Yra jaukus, skaitymui skirtas kampas kartu su pradinukų programai numatytomis knygomis, stalo futbolo žaidimas, įvairūs dėlionių ir statinių rinkiniai. Įrengtos interaktyvios grindys aktyviam poilsiui pertraukų metu. Yra galimybė pamokas ar žaidimus vesti ir naudojant interaktyvias grindis bei interaktyvias lėkštes – kad vaikai daugiau judėtų.
Interaktyvus ekranas ir tradicinėms bei netradicinėms pamokoms pritaikytos zonos, edukaciniai kilimai ir žaidimai, muzikiniai instrumentai bei saugios vidaus erdvėms pritaikytos karstynės, atitinkama grindų danga - integruotoms žaidimo – pažinimo pamokoms.
Ypač jauki, saugi, įvairiapusiška ir skatinanti smalsumą, kūrybiškumą vieta, kur adaptacija ir laikas be tėvų būna nenuobodus ir naudingas. Erdvės išmaniai išdėliotos, kad vaikai galėtų užsiimti tiek grupinėmis, tiek individualiomis veiklomis. Miego zona, interaktyvus ekranas, muzikinė dalis, erdvė darbeliams ir žaidimams. Sporto vieta su karstynėmis ir gyvasis kampelis. Atskira mažųjų zona yra ir lauko žaidimų aikštelėje.
Erdvus kabinetas trečiame aukšte, kur pamokos vyksta dažniausiai vyresniesiems mokiniams. Klasėje aštuoniolika darbo vietų, kur kiekvienai yra individualus nešiojamasis kompiuteris ir ausinės. Komplektas pritaikytas būtent kalbų mokymuisi. Mokytojas turi galimybę skirti užduotis ir stebėti ekrane, kaip mokiniui sekasi.
Šiuolaikiškai įrengta pagal naujausius standartus, su saugia traukos spinta ir mobiliais baldais, su galimybe daryti praktinius darbus grupėmis ir individualiai, rengti prezentacijas, praktinius ir parodomuosius eksperimentus. Taip pat yra ir parengiamasis kambarys, kur reagentai ir priemonės saugiai ir mobiliai išdėliotos specialiose spintose, iš kur mobiliai pristatomos iki darbo vietos.
Darbinė ramybės zona, kuri gali virsti ir informacijos išteklių paieškos vieta, ir susirinkimų ar jaukiu pasitarimų kambariu, ir klasės valandėlės ar nakties mokykloje buveine. Čia yra ir nešiojamieji kompiuteriai, ir interaktyvi lenta ir virtualios realybės įranga. Taip pat galimybė pailsėti ant patogių sofų arba ant pritaikytos grindų dangos žaisti taktilinius žaidimus.
Galimybė mokytis su naujausiais 3D spausdintuvais, kurių pritaikymo galimybės ir valdymas ypač profesionalūs. Erdvė pritaikyta ir integruotoms kitų disciplinų tradicinėms bei netradicinėms pamokoms, ir užklasinei veiklai. Yra galimybė naudotis 3D molio spausdintuvu, atliktus darbelius išdegti krosnelėje. Įrengtos lentynos darbeliams eksponuoti.
Specialūs stalai, prietaisai ir priemonės, skirti ir eksperimentams rodyti, ir bandymams atlikti bei demonstruoti. Patogios mobilios kėdės, tinkami atstumai ir šiuolaikiškas paruošiamasis kambarys su saugiomis reagentams skirtomis spintomis ir aktualia pamokoms įranga.
Netradicinė stumdoma dviaukštė lenta, patogūs darbastaliai, išmani įranga, visos matematikai reikalingos priemonės. Daug matematinių galvosūkių, žaidimų.
Darbo vietos sąmoningai išdėstytos, kad mokytojas matytų visus ekranus. Dirbant yra galimybė persėsti į kitą vietą, jungtis grupėmis – klasė erdvi ir vietos daug. Kondicionierius užtikrina optimalią temperatūrą nuo perkaitimo ar užsistovėjusio oro.
Ypatinga aplinka – ir žemėlapiai ant sienos, ir virtualios realybės galimybės pasijusti toje vietoje kuri domina. Patogūs darbastaliai ir galimybė sėdėti ne prie stalų.
Mokymosi vietos kartu su instrumentais, puiki akustika ir galimybės ne tik pamokoms, bet ir repeticijoms, individualiai muzikinei veiklai.