Privatumo politika

Atkreipkite dėmesį, kad kai lankotės VIMS mokyklos interneto svetainėje, taikome šią privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika). Ši Politika netaikoma, kai naršote kitose interneto svetainėse patekdami per VIMS mokyklos svetainę.
Rengdami mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis laikomės Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų ir kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Slapukų naudojimas ir renkami duomenys
Naudodami slapukus renkame duomenis apie interneto svetainės naudojimą. Surinktus duomenis apie svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo neleistino naudojimo, praradimo ir pakeitimų. VIMS mokyklos darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos asmenines informacijos trečiosioms šalims.
Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Apsilankę VIMS mokyklos interneto svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus.

Duomenys apie naudojamus slapukus

Pavadinimas Aprašymas Galiojimo laikas
PHPSESSID Saugo seanso metu pasirinktus nustatymus Iki svetainės lango uždarymo

                                   
Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, apsilankykite čia.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad VIMS mokykla nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš mūsų interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.
Šios nuostatos gali būti keičiamos be atskiro pranešimo, nes laikomės slapukų naudojimą reglamentuojančių teisės aktų ir atsižvelgiame į visuotinai priimtą su slapukų naudojimu susijusią praktiką.

Jūsų teisės
Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.
Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu info@meridianolicejus.lt arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.