Karjeros planavimo platforma – Cidentify

Karjeros planavimo platforma – Cidentify

Meridiano licėjuje dar viena nuostabi NAUJOVĖ! Tai karjeros planavimo platforma, kuria sistemingai galės naudotis 8 – 12 klasių mokiniai!
 
Šiais mokslo metais mokykla pradėjo bendradarbiavimą su Tarptautine karjeros planavimo platforma – Cidentify. Mokiniai joje galės ne tik kaupti reikiamus dokumentus (olimpiadų laimėjimus, savanorystės pažymėjimus, stojimams reikiamus dokumentus ir kt.), bet taip pat baigiamosiose klasėse mokiniai gaus ir pagalbą, stojant į užsienio universitetus, t.y. specialistų komandą, kuri sutikrins dokumentus ir tiesiogiai tarpininkaus su universitetų atstovais.
 
Itin didžiuojamės ir garsiai džiaugiamės, jog Meridiano licėjaus mokiniai turės galimybę ne tik geriau pažinti save, keliaujant sudarytu karjeros planu, tačiau galės sąmoningiau pasirinkti jam tinkančią karjeros kryptį, įstoti į norimą universitetą bei gauti stipendiją.
 
Tkime, kad nuoseklus planavimas, asmenybės pažinimas, gaunamos naujos žinios, nuosekli priežiūra ir išteklių bei laiko planavimas – atvers dar plačiau galimybių duris kiekvienam mūsų mokiniui!